Ragde Charge Thorvald Meyers gate
| Adresse: | Thorvald Meyers gate 11, 0555 Oslo |
| Kommune: | 0301 Oslo |
| Fylke: | Oslo |
| Posisjon (lat, lng): | (59.92894,10.75717) |
| Google Maps kjørerute: | Google Maps kjørerute |
| Google street View: | Street View |
| Eid av: | Ragde Charge |
| Kontaktinfo: | Teknisk support: 906 33 159 |
| Ladepunkter: | 10 |
| Kommentar: | Ladesesjon kan startes med kortbetaling direkte på lader, gjennom EVBOX app eller ved bruk av Elbilforeningens ladebrikke. |
| Opprettet: | 2022-03-03 10:14:04 |
| Oppdatert: | 2024-03-04 09:03:37 |
Ladestasjonsegenskaper
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Open 24h: | Yes |
| Real-time information: | No |
| Public funding: | None |
| Parking fee: | No |
| Time limit: | No |
| Location: | Street |
| Availability: | Public |
Kontaktegenskaper
Kontakt nr 1
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CHAdeMO |
| Charging capacity: | 100 kW - 500VDC max 200A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 2
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CCS/Combo |
| Charging capacity: | 100 kW - 500VDC max 200A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 3
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CCS/Combo |
| Charging capacity: | 225 kW DC |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Fixed cable: | Yes |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 4
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CCS/Combo |
| Charging capacity: | 225 kW DC |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Fixed cable: | Yes |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 5
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CCS/Combo |
| Charging capacity: | 225 kW DC |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Fixed cable: | Yes |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 6
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CCS/Combo |
| Charging capacity: | 225 kW DC |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Fixed cable: | Yes |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 7
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CCS/Combo |
| Charging capacity: | 150 kW DC |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Fixed cable: | Yes |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 8
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CCS/Combo |
| Charging capacity: | 150 kW DC |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Fixed cable: | Yes |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 9
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CCS/Combo |
| Charging capacity: | 100 kW - 500VDC max 200A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Fixed cable: | Yes |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 10
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | CCS/Combo |
| Charging capacity: | 100 kW - 500VDC max 200A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card, charging card and cellular phone |
| Charge mode: | Mode 4 |
| Fixed cable: | Yes |
| Energy carrier: | Electricity |