Lena Torg
| Adresse: | Silogata 20, 2850 Lena |
| Kommune: | 3442 Østre Toten |
| Fylke: | Innlandet |
| Posisjon (lat, lng): | (60.67422,10.81575) |
| Google Maps kjørerute: | Google Maps kjørerute |
| Google street View: | Street View |
| Eid av: | EasyPark |
| Kontaktinfo: | Dersom ladestolpen ikke gir strøm, må du ta kontakt med ladeoperatøren eller EasyPark Kundeservice. Vennligst kontakt vår kundeservice: Email kundeservice@easypark.net eller Phone: 23308880 |
| Ladepunkter: | 4 |
| Kommentar: | Start lading ved å betale gjennom appen EasyPark |
| Opprettet: | 2021-12-13 10:02:21 |
| Oppdatert: | 2021-12-13 10:13:27 |
Ladestasjonsegenskaper
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Open 24h: | Yes |
| Real-time information: | No |
| Public funding: | None |
| Parking fee: | Yes |
| Time limit: | No |
| Location: | Street |
| Availability: | Public |
Kontaktegenskaper
Kontakt nr 1
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Cellular phone and Charging card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 2
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Cellular phone and Charging card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 3
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Cellular phone and Charging card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 4
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Cellular phone and Charging card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |