Fageråsen 1401
| Adresse: | Fageråsen 1401, 2420 Trysil |
| Kommune: | 3421 Trysil |
| Fylke: | Innlandet |
| Posisjon (lat, lng): | (61.32343,12.15472) |
| Google Maps kjørerute: | Google Maps kjørerute |
| Google street View: | Street View |
| Eid av: | Skistar Norge AS |
| Kontaktinfo: | https://fageraasen.no/ fageraasen@fageraasen.no +47 90 84 25 05 |
| Ladepunkter: | 4 |
| Kommentar: | |
| Opprettet: | 2021-01-05 09:05:33 |
| Oppdatert: | 2021-01-19 14:34:22 |
Ladestasjonsegenskaper
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Open 24h: | Yes |
| Real-time information: | No |
| Public funding: | None |
| Parking fee: | No |
| Time limit: | No |
| Location: | Street |
| Availability: | Public |
Kontaktegenskaper
Kontakt nr 1
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 11 kW - 400V 3-phase max 16A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 2
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 11 kW - 400V 3-phase max 16A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 3
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 11 kW - 400V 3-phase max 16A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 4
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 11 kW - 400V 3-phase max 16A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |