Sentrum 2
| Adresse: | Sentrum 2, 3185 Skoppum |
| Kommune: | 3901 Horten |
| Fylke: | Vestfold |
| Posisjon (lat, lng): | (59.38588,10.40688) |
| Google Maps kjørerute: | Google Maps kjørerute |
| Google street View: | Street View |
| Eid av: | PlugPay |
| Kontaktinfo: | Tlf: 4060 3900, eller kontakt oss på mail: Post@PlugPay.no |
| Ladepunkter: | 4 |
| Kommentar: | Benytt QR-koden eller gå inn på PlugPay.no for å starte ladingen. |
| Opprettet: | 2020-09-01 19:48:11 |
| Oppdatert: | 2020-09-02 20:47:57 |
Ladestasjonsegenskaper
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Open 24h: | Yes |
| Real-time information: | No |
| Public funding: | None |
| Parking fee: | No |
| Time limit: | No |
| Location: | Street |
| Availability: | Public |
Kontaktegenskaper
Kontakt nr 1
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 2
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 3
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 4
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |