Finnskogtoppen Velværehotell
| Adresse: | Røgdestranda 747, 2256 Grue Finnskog |
| Kommune: | 3417 Grue |
| Fylke: | Innlandet |
| Posisjon (lat, lng): | (60.39186,12.55466) |
| Google Maps kjørerute: | Google Maps kjørerute |
| Google street View: | Street View |
| Eid av: | Finnskogtoppen Velværehotell |
| Kontaktinfo: | 62 94 63 00 vaktmester@finnskogtoppen.no |
| Ladepunkter: | 4 |
| Kommentar: | Betaling via Cloudcharge |
| Opprettet: | 2020-08-21 11:21:44 |
| Oppdatert: | 2020-08-25 19:34:45 |
Ladestasjonsegenskaper
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Open 24h: | Yes |
| Real-time information: | No |
| Public funding: | None |
| Parking fee: | No |
| Time limit: | No |
| Location: | Hotel & restaurants |
| Availability: | Public |
Kontaktegenskaper
Kontakt nr 1
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 2
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 3
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 4
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |