Sameiet Duesvei 40
| Adresse: | Duesvei 40, 4023 Stavanger |
| Kommune: | 1103 Stavanger |
| Fylke: | Rogaland |
| Posisjon (lat, lng): | (58.96438,5.70561) |
| Google Maps kjørerute: | Google Maps kjørerute |
| Google street View: | Street View |
| Eid av: | Sameiet Duesvei 40 |
| Kontaktinfo: | |
| Ladepunkter: | 6 |
| Kommentar: | Lading for beboere i Duesvei 40 og Duesvei 38 |
| Opprettet: | 2019-09-27 11:05:26 |
| Oppdatert: | 2019-10-02 14:34:31 |
Ladestasjonsegenskaper
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Open 24h: | Yes |
| Real-time information: | No |
| Public funding: | None |
| Parking fee: | Yes |
| Time limit: | No |
| Location: | Street |
| Availability: | Residents |
Kontaktegenskaper
Kontakt nr 1
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Cellular phone |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Miscellaneous |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 2
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Cellular phone |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Miscellaneous |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 3
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Cellular phone |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Miscellaneous |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 4
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Cellular phone |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Miscellaneous |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 5
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Cellular phone |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Miscellaneous |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 6
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Cellular phone |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 7,4 kW - 230V 1-phase max 32A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Miscellaneous |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Manufacturer: | Manufacturer |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |