Fredriksten Festning
| Adresse: | Generalveien 6, 1769 Halden |
| Kommune: | 3101 Halden |
| Fylke: | Østfold |
| Posisjon (lat, lng): | (59.12006,11.40099) |
| Google Maps kjørerute: | Google Maps kjørerute |
| Google street View: | Street View |
| Eid av: | Forsvarsbygg |
| Kontaktinfo: | servicesenter@forsvarsbygg.no |
| Ladepunkter: | 4 |
| Kommentar: | Betaling med bankkort. Trekk kort og plugg inn bilen. |
| Opprettet: | 2019-07-15 14:07:40 |
| Oppdatert: | 2019-08-16 15:10:43 |
Ladestasjonsegenskaper
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Open 24h: | Yes |
| Real-time information: | No |
| Public funding: | None |
| Parking fee: | No |
| Time limit: | No |
| Location: | Hotel & restaurants |
| Availability: | Public |
Kontaktegenskaper
Kontakt nr 1
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 11 kW - 400V 3-phase max 16A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 2
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 11 kW - 400V 3-phase max 16A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 3
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 11 kW - 400V 3-phase max 16A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |
Kontakt nr 4
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Accessibility: | Payment |
| Connector: | Type 2 |
| Charging capacity: | 11 kW - 400V 3-phase max 16A |
| Vehicle type: | Rechargeable cars and vans |
| Reservable: | No |
| Payment method: | Bank card |
| Charge mode: | Mode 3 |
| Fixed cable: | No |
| Energy carrier: | Electricity |